فضای اشتراکی

شتابدهنده پونه به عنوان یک شتابدهنده تخصصی در زمینه ساخت و بومی‌سازی مواد شیمیایی و تجهیزات مورد نیاز علوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از شرکت دانش بنیان ژرف اندیشان فناور زیست بسپار، مشتق شده است.
صاحبان ایده و سازندگان محصول در زمینه‌های کیت‌های تشخیص طبی، مواد شیمیایی، مکاترونیک و … پس از داوری و پذیرش طرحشان می‌توانند از حمایت های شتابدهنده در روند تحقیق و توسعه، تولید نمونه اولیه، ثبت شرکت، تجاری‌سازی و جذب سرمایه‌گذار برخوردار شوند.
همگی ما به خوبی می‌دونیم تهیه دفتر کار و یا آزمایشگاه با تمام امکانات در ابتدای فعالیت یک هسته فناور یا استارت آپ، بسیار هزینه بر است. فضای کار اشتراکی “پونه” این موانع را برطرف خواهد کرد. امکانات معمول در تمام فضاهای اشتراکی از قبیل میز کار جداگانه، اینترنت پرسرعت وای فای، عدم محدودیت زمان کاری، اتاق جلسات و… در شتابدهنده پونه نیز فراهم شده است. اما وجه تمایز این فضا وجود آزمایشگاه مجهز برای استارت‌آپ‌های حوزه شیمی، پلیمر، زیست و مهندسی بافت است. همچنین نیروهای متخصص شتابدهنده پونه در تمام ساعت اداری در کنار تیم ها هستند و هرگونه خدمات مشاوره ای و حمایتی را ارائه می کنند.
فهرست